O nas

W Incomeo wierzymy, że ścisła współpraca jest kluczem do sukcesu. Nasz wspólną siłą jest nasze doświadczenie i Twoja chęć sukcesu.

Poznaj nas! Przekonaj się, dlaczego warto postawić na Incomeo. Sukces zbudujemy na wzajemnym zaufaniu!

Finanse-Kadry-Księgowość – w Incomeo znamy się na tym.

Jesteśmy specjalistami od doradztwa finansowego i prawnego. Naszą misją jest wpieranie naszych klientów w prowadzeniu firmy.

 

Kadry i płace oraz rachunkowość

SPRAWNA OBSŁUGA “KADRY I PŁACE”

Zarządzanie kadrami i płacami to podstawa w każdej firmie, a bez dobrze funkcjonującego systemu trudno o sukces w biznesie. 

 

RACHUNKOWOŚCI FIRMY ZOSTAW SPECJALISTOM

Income to doświadczenie i wiedza w niełatwym obszarze działania firmy, jakim są księgi rachunkowe. 

Przybywamy na… rachunek, czyli rachunkowość Twojej firmy zostaw w dobrych rękach!

 

 

Zapraszamy

 

Kadry i płace w jednym miejscu

W Incomeo wiemy, jak wspierać naszych klientów, dlatego oferujemy kompleksową obsługę kadrowo-płacową. Dajemy gwarancję, że twoi pracownicy będą mieć rzetelnie i profesjonalnie prowadzoną dokumentację pracowniczą. Przejmiemy na siebie twoje obowiązki jako pracodawcy.

Mamy wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy nieocenioną pomocą dla wielu branż. Wśród naszych Klientów są spółki, spółdzielnie, fundacje, osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarcza.

Pełne wsparcie rachunkowości firmy

Incomeo to wachlarz możliwości. Zadbamy o twoje finanse. Przypilnujemy twoich należności. Zadbamy o kondycję finansową twojej firmy.  Mamy wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy nieocenioną pomocą dla wielu branż.

Dla nas każdy klient jest ważny – czy to spółka lub firma jednoosobowa – do każdego podchodzimy z jednakowym zaangażowaniem, dbając o porządek w fakturach, rejestrach sprzedaży, rozliczeniach i bilansach. 

Chcesz wiedzieć więcej lub poznać nas lepiej? Skontaktuj się z nami!

Incomeo
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 36/lok 2
93-161 Łódź

Tel.: 660 012 300
E-mail: biuro@incomeo.pl