Obsługa KPiR Twojej firmy

KPiR w firmie to konkretne obowiązki do wykonania. Przekaże je nam. Jesteśmy doświadczonym biurem rachunkowym, dlatego współpraca z nami przyniesie ci same korzyści. Nasze usługi oferujemy firmom działającym w różnych branżach. Działamy w Łodzi (Łódź Górna) oraz w innych odziałach.

Księga przychodów i rozchodów od dziś nie będzie dla ciebie już problemem – wystarczy tylko zaufać Incomeo. 

OBSŁUGA KPIR SKROJONA NA MIARĘ

Księga przychodów i rozchodów – ewidencja kosztów w firmie

Incomeo to najwyższe standardy obsługi. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, ponieważ wiemy, że poszczególne firmy czy branże mają swoją specyfikę. Prowadzenie ewidencji księgowej wymaga wszechstronnej znajomości przepisów oraz niezwykłej staranności. KPiR to kluczowa część firmy, dlatego warto powierzyć to specjalistom. 

Masz dostęp do swojej księgowości 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dostępni online oraz w naszych oddziałach – wybierz to, co dla ciebie jest najbardziej wygodne. 

Wykorzystaj nasze doświadczenie w wielu branżach – doradzimy najlepsze rozwiązania, dzięki którym twoja firma będzie mieć zoptymalizowaną sferę finansowo-rachunkową. Niezależnie od profilu działalności możesz liczyć na pełne wsparcie Incomeo. Dostosujemy naszą usługę do twoich potrzeb i zdejmiemy z Ciebie obowiązek przygotowania KPiR.

ROZLICZANIE KSIĄG HANDLOWYCH W ŁODZI

Powierz Incomeo obsługę KPiR i skup się na rozwoju prowadzonej działalności.

Indywidualne podejście do obsługi KPiR

Zawsze dostosowujemy usługi do branży, w jakiej działa klient. Dla kogo rozliczamy KPiR? Pracujemy z małymi firmami i z dużymi spółkami, wspieramy przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Jeśli dopiero planujesz otworzyć działalność gospodarczą, zwróć się do nas. Incomeo to nie tylko prowadzenie ksiąg handlowych, ale także doradztwo.

Naszymi klientami są również fundacje i spółdzielnie, pomagamy również rolnikom w prowadzeniu ewidencji przychodów.

Postaw na wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm, tak jak zrobili to partnerzy współpracujący z Incomeo.

Kompleksowe rozliczanie ksiąg przychodów

Incomeo gwarantuje, że twoja firma nigdy wcześniej nie była pod tak dobrą opieką. Stoi za nami wieloletnie doświadczenie i stale aktualizowana wiedza. 

Naszą zasadą jest to, że dzielimy się tym, co mamy najlepsze — wiedzą i doświadczeniem. Zapomnij o żmudnej rachunkowości, zostaw to nam, a Ty skup się na rozwijaniu firmy.

Sprawdzimy twoje dokumenty zakupowe pod kątem poprawności. Zajmiemy się ewidencją środków trwałych oraz amortyzacji. Zapewnimy rzetelne prowadzenie KPiR  – współpracując z Incomeo masz gwarancję, że księga przychodów i księga rozchodów będzie prowadzona zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi.

Incomeo jest blisko Ciebie i dla Ciebie. Odwiedź nas w naszym oddziale w Łodzi. 

Wspólnie omówimy najlepsze rozwiązania dla twojej firmy. Incomeo to stabilność i bezpieczeństwo – są one niezbędne w rozwoju każdej firmy.

Chcesz poznać szczegóły obsługi KPiR, cennik oraz warunki współpracy? Skontaktuj się z nami!

Incomeo
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 36/lok 2,

93-161 Łódź

Tel.: 660 012 300
E-mail: biuro@incomeo.pl