Postaw na specjalistów z Incomeo

W Incomeo działamy wielotorowo i kompleksowo, wszystko po to, aby nasi klienci mieli zapewnione szerokie wsparcie. Finanse, księgowość oraz kadry i płace – na tym się znamy, w tym jesteśmy najlepsi. Zaufało nam wiele firm – i dużych spółek, i mikroprzedsiębiorstw, to najlepszy dowód na to, jak profesjonalnie podchodzimy do współpracy z naszymi klientami. Spotkaj się z nami w naszym biurze w Łodzi.

Dlaczego warto wybrać Incomeo?

Oferujemy kompleksową obługę firm. W naszym wykonaniu to nie jest wyłącznie techniczne prowadzenie ksiąg rachunkowych, ale całościowe wsparcie. Postaw na outsourcing księgowy, pomoc prawno-finansową oraz obsługę kadrowo-płacową. Postaw na Incomeo!!!

Najlepsze biuro rachunkowe w Łodzi

Postaw na najlepszych – Incomeo Łódź Górna

Szukasz profesjonalnego wsparcia w zakresie obsługi księgowej i kadr?

Wybierz Incomeo – twoja firma nigdy nie była w lepszych rękach!

Finanse-Kadry-Księgowość – z nami będzie to łatwiejsze i bezpieczniejsze.

Dla nas każdy klient jest ważny – czy to spółka lub firma jednoosobowa – do każdego podchodzimy z jednakowym zaangażowaniem, dbając o porządek w fakturach, rejestrach sprzedaży, rozliczeniach i bilansach. 

Twoja firma zyska dzięki współpracy z Incomeo. Wiemy, że czas to pieniądz. Z nami swoją energię wykorzystasz na rozwój biznesu zamiast na sprawy urzędowo-księgowe. 

Incomeo to kompleksowa obsługa firmy

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KSIĘGOWA 

Odciążymy cię w prowadzeniu rachunkowości, ksiąg handlowych, wypełnianiu deklaracji. Możemy reprezentować twoją firmę przed Urzędem Skarbowym. Dzięki temu skupisz się na prowadzeniu biznesu, zamiast zajmować się papierkową robotą. 

Incomeo to wsparcie i doradztwo, a nie wyłączenie techniczne prowadzenie rachunkowości. Wykorzystaj nasze doświadczenie i naszą wiedzę.

KADRY I PŁACE W JEDNYM MIEJSCU

Skuteczne zarządzanie sprawami kadrowo-płacowymi będzie teraz łatwiejsze, dzięki współpracy z Incomeo.

Naszymi klientami są przedsiębiorstwa z różnych branż, a także fundacje czy spółdzielnie. To wszystko procentuje! Mamy wiedzę, jak prowadzić sprawy kadrowe i mamy doświadczenie, jak radzić sobie z przeróżnymi sytuacjami. 

Chcesz poznać szczegóły obsługi księgowej od Incomeo? Skontaktuj się z nami!

Incomeo
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 36/lok 2,

93-161 Łódź

Tel.: 660 012 300
E-mail: biuro@incomeo.pl